Hogart Banking Statements

Automatyczne księgowanie wyciągów bankowych

Hogart Banking Statements

Hogart Banking Statements

Hogart Banking Statements to narzędzie do automatycznego księgowania wyciągów bankowych. Zapewniamy integrację z dowolnym systemem ERP/FK. Oprogramowanie to dedykujemy firmom, które posiadają skomplikowaną bazę odbiorców i chcą sprawnie zarządzać procesem odbioru i rejestracji należności.

Funkcjonalność programu SunBanking Statements w zakresie rozliczania wyciągów bankowych

Program  SunBanking realizuje pełny cykl wymiany płatności pomiędzy aplikacją SunSystems, a systemem informatycznym banku. W zakresie modułu SpeedCollect przeznaczony jest do wspomagania rozliczeń w SunSystems  wyciągów bankowych. Moduł współpracuje z wersjami SunSystems 4.2.6 oraz 5.x i 6.x.

Korzyści z modułu Hogart Banking Statement:

Wsparcie powdrożeniowe

Szybszy i bardziej precyzyjny dostęp do informacji o wpłatach kontrahentów

Wydajniejsza praca działu księgowości.

szybkie zmiany w raportowaniu

Wzrost liczby terminowych wpłat,

przeglądanie, sortowanie, filtrowanie

Prostsza identyfikacja płatników dzięki automatycznemu uzgadnianiu należności

Dlaczego warto wybrać nasze programy?

Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Podczas instalacji nie ma potrzeby ingerencji w ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy  oraz są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. Wybierz sprawdzone rozwiązania!

Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

Nasze wdrożenia są kompleksowe, obejmują wsparcie informatyczne i prawne. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z BDO sp. z o.o. i Global Audit Partner sp z o.o. w zakresie obsługi prawnej. Wraz z BDO sp. z o.o.  prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szkolenie.