Hogart - aktualności

Raportowanie w Query&Analysis

Infor PM Query Analysis to dynamiczne, wielojęzyczne, wielowalutowe narzędzie klasy “business intelligence”, zaawansowane, bezpieczne, elastyczne i łatwe w użyciu. Integracja z Microsoft® Office® umożliwia skrócenie do minimum czasu szkolenia i nie wymaga umiejętności technicznych. Używając znanych aplikacji biurowych, można szybko i sprawnie tworzyć i analizować raporty, które zawierają pożądane informacje wskazując trendy, modele i wyjątki. Wspólny interfejs użytkownika we wszystkich aplikacjach Query&Analysis ułatwia zapoznanie się z nimi i sprawia, iż są one dostępne dla wszystkich szczebli kierownictwa. Jako że wymagają minimalnego wsparcia informatycznego, ich utrzymanie jest również łatwe.

Główne cechy

Eksploracja i Analiza kostki

Query&Analysis pozwala użytkownikom na eksplorację z poziomu raportu do transakcji w SunSystems, w każdy dostępny sposób. Wynik wyświetlany jest z OLAP i relacyjnej bazy w formie wielowymiarowej kostki. Jest to potężne i intuicyjne narzędzie “business intelligence”, dostarczające wyniki, które mogą być dalej eksplorowane, pokazywane na wykresie czy zachowane jako kostka i, jeśli potrzebne, wysłane mejlem innym użytkownikom.
Analiza strategiczna
Dostarczając na czas odpowiednie informacje właściwym ludziom, Query&Analysis umożliwia kierownikom analizować dane i dokładnie mierzyć efektywność, a następnie wykorzystać te informacje dla wyznaczania celów i prognozowania.

Query&Analysis Executive

Query&Analysis Executive
Umożliwiając całościowe spojrzenie na kondycję firmy, Query&Analysis Executive jest dynamiczną aplikacją analityczną i raportową, zawierającą potężne analityczne możliwości jak eksploracja, rozwinięcie, rozbicie i analiza kostki. Cechy te ułatwiają użytkownikom analizowanie trendów, problemów i szans, które są często ukryte w danych transakcyjnych. Użyte procedury analityczne mogą być zapisane i ponownie odtworzone w przyszłości. Query&Analysis Executive zawiera również wiele innych funkcjonalności, jak łączenie w danych z wielu aplikacji w jednym zwięzłym raporcie oraz publikowanie zestawień w sieci Web.

Query&Analysis XL

Query&Analysis XLQuery&Analysis XL jest dodatkiem do Microsoft Excel®, który umożliwia szybsze, łatwiejsze i bardziej dostosowany sposób analizowania danych biznesowych. Nie jest konieczne rozumienie zaawansowanej struktury bazy danych aby tworzyć raporty, ponieważ informacje są dostarczane w intuicyjnym interfejsie o znanych z SunSystems nazwach funkcji i pól. Funkcjonalność obejmuje możliwość publikowania sprawozdań w sieci Web, kreatory raportów i kwerend, analizę kostki, projektant raportów, tryby ekstrakcji dla raportowania statystycznego, tworzenie makr automatyzujących funkcje XL oraz kontrolę uprawnień do danych.

Query&Analysis Alert (opcjonalnie)

Query & Analysis Alert automatycznie zarządza, uruchamia i rozpowszechnia raporty oparte na zaplanowanych zdarzeniach. Komponent ten zwiększa możliwość identyfikacji, analizy i raportowania efektywności oraz trendów ukrytych w bazie danych i ułatwia dostarczanie informacji poprzez automatyzację procesu raportowania. Użytkownicy mogą tworzyć, edytować i harmonogramować zadania, przetwarzane według kalendarza lub wywoływane przez zdarzenie. Alert ma bezpośrednie połączenie z innymi komponentami Query & Analysis, jak XL i netEnterprise.

Produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Programy Hogart
Jesteśmy producentem oprogramowania dla biznesu. Jesteśmy autorem kilkudziesięciu programów oraz pakietu lokalizacyjnego integrowalnego z każdym systemem ERP.

Więcej

Oprogramowanie IBM
Zajmujemy sie sprzedażą i wdrożeniami takich programów IBM jak m.in.: IBM Cognos Express, IBM Cognos TM1 Planowanie i budżetowanie, IBM Cognos SPSS.

Więcej

Oprogramowanie INFOR
Infor to światowy lider w oprogramowaniu biznesowym. Wdrażamy i dostosowujemy takie programy jak SunSystems,  Q&A Vision i inne.

Więcej

Oprogramowanie dla Farmacji
Stworzyliśmy program integrujący systemy informatyczne firm ze ZSMOPL. Przygotowaliśmy rozwiązanie dla firmy każdej wielkości.

Więcej

Programy pisane na zamówienie
Od 1993 tworzymy nasze autorskie programy dla biznesu. Mamy na koncie ponad 4 tysiące wdrożeń i kilkadziesiąt własnych aplikacji.

Więcej

Analiza i wizualizacja danych
Wdrażamy wiodące systemy BI: Tableau, Qlik Sense czy Power BI. Zapoznaj się z ofertą naszej partnerskiej spółki Data Analytics.

Więcej

Wybrani klienci

Mieliśmy przyjemność pracować dla największych polskich i zagranicznych firm, w każdej branży. Do naszych klientów zaliczaja się m.in.:

ThyssenKrupp Energostal SA
UPC Polska Sp. z o.o.
Acciona Nieruchomości
Bank Millennium
Dom Development
Credit Suisse Poland Sp. z o.o.
Eniro Polska Sp. z o.o.
Medicover Sp. z o.o.
PKO TFI SA
Accor
Centralny Dom Maklerski Pekao S.A.
Pfizer Trading Polska sp. z o.o.
Pekao Investment Banking S.A.
HBO Polska Sp. z o.o.
IKEA