08 lipca godz 10:00
Hogart i DZP zapraszają na bezpłatny webinar:

Zmiany związane z JPK_VAT oraz białą listą
Regulacje podatkowe i rozwiązania informatyczne

Wspólnie z kancelarią DZP mamy przyjemność zaprosić Państwa  na bezpłatny webinar, którego tematem będą zmiany w zakresie deklaracji JPK oraz pierwsze doświadczenia w sprawie białej listy. Webinar odbędzie się 08 lipca o godzinie 10:00.

O organizatorach:
DZP, czyli  Domański Zakrzewski Palinka sp. k., to największa polska kancelaria prawnicza. Od 1993 roku eksperci DZP doradzają polskim i zagranicznym klientom z niemal wszystkich branż gospodarki.
Hogart to na producent oprogramowania spełniającego polskie wymagania prawne, modułów dla SAP, IFS, ORACLE, INFOR – dowolnego systemu ERP. Także partner Infor, IBM, Uipath, jak i dostawca rozwiązań w zakresie raportowania i systemów BI takich jak Tableau, Qlik, czy Microsoft Power Bi.

Program webinaru

Zmiany związane z JPK_VAT

1.Omówienie wymagań w zakresie ewidencji oraz  obowiązków podatnika.

2. Nowe sankcje w VAT i KKS.

3. Pytania i wątpliwości

JPK_V7M wg Hogart

1. Czym technicznie różni się JPK_V7M od JPK_VAT.

2. Co należy zmienić w systemach ERP?

3. Automatyzacja nadawania kodów GTU, mapowania CN/PKWiU/EAN => GTU 

4. Hogart JPK_V7M – proces, walidacja, podgląd, edycja, podpis, wysyłka, archiwizacja. Co nowego?

Biała lista

1. Najnowsze zmiany.

2. „Hogart Biała lista +” automatyzacja procesu weryfikacji. Nowości produktowe i nowe bazy do weryfikacji.

Zapisz się na webinar

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez organizatorów spotkania Domański Zakrzewski Palinka sp. k. i Hogart sp. z o.o. w celach związanych z wydarzeniem (wymagane)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu otrzymywania informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od organizatorów spotkania – Domański Zakrzewski Palinka sp. k. i Hogart sp. z o.o.Powyższe zgody mogą być w każdym czasie cofnięte.

Prelegenci

web1
Jan Czerwiński
Senior Tax Manager

Ekspert z zakresu podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań spornych.
Email:
jan.czerwinski@dzp.pl

web2
Jędrzej Jażdżyk
Dyrektor Zarządzający

Doświadczony menadżer przez wiele lat kierownik projektów, wdrożeniowiec systemów ERP, BI, workflow w szerokim spektrum branż w kraju i za granicą.
Email:
jedrzejj@hogart.com.pl