Zapraszamy na webinar

18-11-2021 | czwartek | g. 10:00

Hogart & DZP

Zmiany w JPK. Zagadnienia prawne i informatyczne

Zmiany związane z JPK_VAT

 1. Część prawna
  • Ostatnie zmiany w zakresie ewidencji;
  • Korekta JPK, a czynny żal;
  • Pytania i wątpliwości.
 2. Część informatyczna
  • Implikacje informatyczne i prezentacja rozwiązania Hogart_JPK.

  18-11-2021 | czwartek | g. 10:00
  Hogart & DZP
  Zmiany w JPK. Zagadnienia prawne i informatyczne


  Powyższe zgody mogą być w każdym czasie cofnięte.

  Hogart JPK

  JPK_VAT z deklaracją

  Program Hogart JPK do pobierania, weryfikacji oraz generowania i wysyłki elektronicznych plików JPK
  Hogart JPK to rozwiązanie serwerowe mogące obsługiwać jednocześnie różne systemy ERP, co wyróżnia nasz program na tle innych. Dowiedz się więcej…

  Wiele firm, różne systemy ERP, jeden program do obsługi JPK!

  JPK VAT
  biała lista VAT

  Jednolity Plik Kontrolny (JPK) obowiązkowy dla podatników VAT

  Wszyscy przedsiębiorcy korzystający z programów komputerowych do prowadzenia księgowości zobowiązani są do przekazywania plików JPK (Jednolity plik kontrolny) do Ministerstwa Finansów.

  Integracja JPK z SAP i innymi programami ERP

  Aplikacja Hogart JPK, współpracuje z następującymi programami ERP: SAP, SunSystems, JD Edwards, Infor SyteLine, Oracle, CDN XL, Exact Globe, iSCALA, Microsoft Dynamics, Simple, SoftLab, Teta, IFS, Baan.

  Możemy też przygotować integracje na zamówienie.

  automatyzacja

  Cechy programu Hogart JPK

  Generowanie plików w formacie JPK

  Próbny przebieg generowania plików JPK

  obsługa active directory

  Pobieranie danych wg zaawansowanych, zdefiniowanych kryteriów

  022a_HistoriaPrzetwarzania_2500x2500

  Archiwizacja plików xml

  przeglądanie, sortowanie, filtrowanie

  Wyszukiwanie, grupowanie i filtrowanie danych

  pełny log procesów (audit trial)

  Śledzenie zmiany każdego użytkownika

  pdf

  Raport w układzie danych deklaracji VAT7

  021d_wielodostep_2500x2500

  Web service'y dla wszystkich struktur (środowiska produkcyjne i testowe)

  Wsparcie powdrożeniowe

  Pobieranie, wydruk i archiwizowanie UPO ze strony Ministerstwa

  Moduł Hogart JPK to kompletna aplikacja pozwalająca na zaawansowaną kontrolę procesu generowania plików w formacie JPK (XML) wraz z walidacją ładowania, przetwarzania i generowania danych. Hogart JPK to także repozytorium wygenerowanych i przekazanych danych do kontroli wraz z możliwością ich ponownego przywołania, przeglądania, filtrowania i grupowania.

  Wybrali program Hogart JPK:

  Accor Polska Sp. z o.o., Amerigas Polska Sp. z o.o., Apotex Polska Sp. z o.o., Arysta Lifescience Polska Sp. z o.o., CFE Polska Sp. z o.o., Credit Suisse Poland Sp. z o.o., FROSTA SP. Z O.O, IT CARD CENTRUM TECHNOLOGII PŁATNICZYCH S.A., ManpowerGroup Sp. z o.o., Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o., Minimax Polska Sp. z o.o., PEKAO INVESTMENT BANKING S.A., POLSKIE TOWARZYSTWO REASEKURACJI S.A., Schade Stal Polska Sp. z o.o., Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A., TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI WARTA S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Inter Polska S.A., White Star Real Estate Sp. z o.o., NAPRZÓD S.A., SHARP ELECTRONICS (EUROPE) GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE, Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., Biologische Heilmittel Heel GmbH, Biowet Drwalew S.A., Boiron Sp. z o.o., Celon Pharma S.A., Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal S.A., Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o., Egis Polska Sp. z o.o., Elanda Zakład Produkcji Środków Farmaceutycznych Negril Beta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. j., Ewopharma AG Sp. z o.o., G.L. Pharma GmbH, G.R. Lane Health Products Ltd., Grupa Inco S.A., Henry Kruse Polska Sp. z o.o., Ipsen Pharma SAS, MEDAC GESELLSCHAFT FUR KLINISCHE SPEZIALPRAPARATE M.B.H., Molteni Stomat Sp. z o.o., Omega Pharma Poland Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Prolab Sp. zo.o., Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A., Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej GEMI Nowakowski Grzegorz, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Galfarm Sp. z o.o., Sequoia Sp. z o.o., STADA Poland Sp. z o.o., SUN-FARM Sp. z o.o., Super-Pharm Poland Sp. z o.o., Ursapharm Poland Sp. z o.o., Vifor (International) Inc., Amerigas Polska Sp. z o.o., Aquila Września Sp. z o.o., Berlin-Chemie Menarini Polska Sp. z o.o., Boiron Sp. z o.o., DSV International Shared Services Sp. z o.o., FA Krosno S.A., Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o., Galeco Sp. z o.o., MPWiK S.A., Nadleśnictwo Rytel, Oknoplast, Pfizer Trading Polska Sp. z o.o., S&T Poland Sp. z o.o., Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o., Vetoquinol Biowet Sp. z o.o., Kerry Logistics Poland Sp. zo.o., Oki Europe Limited / Oki Europe Limited Oddział w Polsce, Premium Solutions Polska Sp. z o.o., SUN-FARM Sp. z o.o., DP Plast Sp. z o.o.,

  Dlaczego warto wybrać nasze programy?

  Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Podczas instalacji nie ma potrzeby ingerencji w ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy  oraz są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. Wybierz sprawdzone rozwiązania!

  Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

  Nasze wdrożenia są kompleksowe, obejmują wsparcie informatyczne i prawne. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z BDO sp. z o.o. i Global Audit Partner sp z o.o. w zakresie obsługi prawnej. Wraz z BDO sp. z o.o.  prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szkolenie.