Hogart i kancelaria LTCA zapraszają na bezpłatny webinar:

JPK_VAT – Problemy praktyczne z kodami GTU

Nagranie webinarium

Podczas webinaru, eksperci z Kancelarii LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz Sp. k. oraz z firmy Hogart Sp. z o.o. przedstawią najważniejsze zagadnienia związane z kodami GTU.

Webinar obejmuje zarówno aspekty prawno – podatkowe wynikające z przepisów, jak również aspekty informatyczno – techniczne przedstawione w oparciu o autorskie oprogramowanie Hogart, w tym wyszukiwarkę kodów GTU.

Webinar odbędzie się się 22 października godzinie 10:00

O organizatorach: Kancelaria LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz Sp.k. specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym i podatkowym na rzecz podmiotów prawa gospodarczego. Świadczymy usługi zarówno dla spółek polskich jak i zagranicznych, w tym grup kapitałowych oraz podmiotów notowanych na GPW i NewConnect; Hogart to na producent oprogramowania spełniającego polskie wymagania prawne, modułów dla SAP, IFS, ORACLE, INFOR – dowolnego systemu ERP. Także partner Infor, IBM, Uipath, jak i dostawca rozwiązań w zakresie raportowania i systemów BI takich jak Tableau, Qlik, czy Microsoft Power Bi.

Prelegenci

Marcin Zarzycki Doradca Podatkowy - Partner Zarządzający

Doradca podatkowy, Partner Zarządzający LTCA odpowiedzialny za Dział Compliance. Wieloletni praktyk i ekspert z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego i zarządzania ryzykiem prawnym i podatkowym. Koncentruje się na doradztwie z zakresu compliance, prawa spółek, podatku VAT, podatku CIT oraz rozliczeń międzynarodowych i wewnątrzgrupowych.
e-mail: marcin.zarzycki@ltca.p

Jędrzej Jażdżyk
Dyrektor Zarządzający

Doświadczony menadżer przez wiele lat kierownik projektów, wdrożeniowiec systemów ERP, BI, workflow w szerokim spektrum branż w kraju i za granicą.
Email:
jedrzejj@hogart.com.pl

Program webinaru

 1. Kody GTU „towarowe”  1 – 10

  1. omówienie poszczególnych pozycji
  2. problemy praktyczne oraz identyfikacja CN i PKWiU
  3. najczęściej zadawane pytania.
 2. Kod GTU „usługowe” 11 – 13

  1. omówienie poszczególnych pozycji
  2. problemy praktyczne oraz identyfikacja CN i PKWiU
  3. najczęściej zadawane pytania.
 3. Prezentacja wyszukiwarki kodów Hogart GTU

   Chcesz być na bieżąco z organizowanymi przez nas spotkaniami i webinarami? Zapisz się na nasz newsletter!