Nowa aplikacja od Hogart do weryfikowania należytej staranności w podatku u źródła | Oprogramowanie dla firm

Nowa aplikacja od Hogart do weryfikowania należytej staranności w podatku u źródła

podatek u zrodla

Nowy program do dochowania należytej staranności

Ważnym aspektem w rozliczeniach z urzędem skarbowym, jest dochowanie należytej staranności. Od lat zajmujemy się tworzeniem aplikacji, które umożliwiają spełnienie w tym zakresie wszystkich wymogów prawnych. Do aplikacji takich jak Hogart biała Lista, Hogart Czynny Podatnik, czy Hogart JPK dołączyła najnowsza, czyli Hogart Podatek u Źródła.

Zobacz opis programu Hogart Podatek u źródła oraz dostępne pakiety

Zobacz

Efekt współpracy z kancelarią LTCA

Hogart Podatek u Źródła to aplikacja, która została stworzona w ścisłej współpracy Hogart i kancelarii LTCA. Pomaga ona każdej firmie w dochowaniu należytej staranności w zakresie gromadzenia i weryfikowania niezbędnych dokumentów potwierdzających właściwe zastosowanie ulg i zwolnień podatkowych związanych z transakcjami, czy kontaktami zagranicznymi, tak aby dopełnić wszelkich formalności wymaganych prawem.

Hogart i LTCA od wielu lat współpracują na płaszczyźnie połączenia wiedzy prawnej i informatycznej. Przedstawiciele obu firm uczestniczą we wspólnych wydarzeniach czy razem prowadzą cykl webinarów i szkoleń z zakresu prawnych i informatycznych aspektów wielu zmian legislacyjnych w Polsce. W rok 2021 r. obie spółki zdecydowały się wejść z nowym otwarciem, zacieśniając relacje i decydując się na strategiczną współpracę już nie tylko na kanwie edukacyjnej, ale rozpoczynając nowy rozdział współpracy, który ma prowadzić do powstania całej serii rozwiązań informatyczno-prawnych wspierających Polskie przedsiębiorstwa.

Pierwszym efektem tej współpracy jest najnowszy produkt obu firm, który oddajemy w Państwa ręce, a jest nim Hogart Podatek u Źródła, powstały w wyniku zebrania i zdigitalizowania wiedzy prawniczej i oddanie jej w przystępny sposób do użytku w formie intuicyjnej aplikacji webowej klientom.

Podatek u źródła – webinar

Zapraszamy na webinar, podczas, którego omówimy najnowsze zmiany związane z podatkiem u źródła oraz naszą nową aplikację:

Zobacz program webinaru o podatku u źródła

Zobacz

Programy od Hogart:

Hogart Podatek Cukrowy

Kalkulacja podatku i automatyzacja proces generowania niezbędnych deklaracji, jakie periodycznie co miesiąc należy dostarczać do Ministerstwa Finansów.

Więcej informacji

Wyszukiwarka kodów GTU

Wyszukiwanie kodów GTU na podstawie CN, PKWiU, EAN lub nazwy produktu

Więcej informacji

Biała Lista Web

Program dostępny w wersji online, bez instalacji

Weryfikacja podatników VAT w bazach: MF (status polskiego podatnika VAT), VIES (potwierdzenie numeru VAT UE), Biała Lista (wykaz podatników VAT, weryfikacja rachunków bankowych), CRBR

Więcej informacji

Więcej programów od Hogart