Zapraszamy na webinar poświęcony zmianom w podatku VAT | Oprogramowanie dla firm

Zapraszamy na webinar poświęcony zmianom w podatku VAT

8 lipca organizujemy webinar poświęcony nowemu JPK i białej liście podatników VAT. Omówimy najnowsze zmiany przepisów związanych z JPK w szczególności wymagania w zakresie ewidencji oraz  obowiązków podatnika i nowe sankcje w VAT i KKS. W części informatycznej, powiemy o tym czym technicznie różni się JPK_V7M od JPK_VAT, co należy zmienić w systemach ERP,  poruszymy temat automatyzacji nadawania kodów GTU i mapowania CN/PKWiU/EAN => GTU. 

Webinar organizujemy wspólnie z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka sp. k. Ze strony DZP, prelegentem będzie Jan Czerwiński – ekspert z zakresu podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego, ze strony Hogart to Jędrzej Jażdżyk – doświadczony menadżer przez wiele lat kierownik projektów, wdrożeniowiec systemów ERP, BI, workflow w szerokim spektrum branż w kraju i za granicą.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu. Link do wydarzenia.

Programy od Hogart:

Hogart Podatek Cukrowy

Kalkulacja podatku i automatyzacja proces generowania niezbędnych deklaracji, jakie periodycznie co miesiąc należy dostarczać do Ministerstwa Finansów.

Więcej informacji

Wyszukiwarka kodów GTU

Wyszukiwanie kodów GTU na podstawie CN, PKWiU, EAN lub nazwy produktu

Więcej informacji

Biała Lista Web

Program dostępny w wersji online, bez instalacji

Weryfikacja podatników VAT w bazach: MF (status polskiego podatnika VAT), VIES (potwierdzenie numeru VAT UE), Biała Lista (wykaz podatników VAT, weryfikacja rachunków bankowych), CRBR

Więcej informacji

Więcej programów od Hogart